Thursday, January 17, 2013

Smell the Roses


I'm so looking forward to spring that I'm craving florals, pastels, pinks and fresh greens. Oh, how I miss sunlight and the joy it brings!

Baharı dört gözle bekliyorum, bu aralar canım yalnızca çiçek desenleri, pastel renkler, pembeler, taptaze yeşiller çekiyor. Güneş ışığını, insanın içini neşe dolduruşunu nasıl da özledim!


Cheerful drapes. / Şen perdeler. Photos by Milka Alanen for Kotivinkki, via 79ideas.

8 comments:

Rainbow Gatherer said...

çok guzel iç açıcıc fotolar, bende bu stili cok seviyorum, blogun cok guzel.bende bekelrim bloguma ozellikle ev dekoru postlarıma =)

ZEPETIT said...

Lovely pics!

Zepequeña.

Online tea bags said...

The pics are really beautiful and adorable.

Mert said...
This comment has been removed by the author.
Mert said...

Bu blogu çok seviyorum. Kendi blog tarzıma çok benzetiyorum. Her zaman takip edemesem de, böyle bir blogun varlığı beni mutlu ediyor. Yaptığınız yorumlar ve paylaştığınız fotoğraflar, benim gibi bir dekorasyon canavarı için takip etmesi çok zevkli şeyler. Ama daha sık yazılar bekliyoruz! Bu arada ben de Mert'in Gezegeni'ne bekliyorum. Sevgilerimle! :)

alis said...

Mert - Cevabım çok geç geldi ama güzel yorumun için çok çok teşekkür ederim. Fakat en azından boş vaatte bulunmak yerine gerçekten birkaç post ile dönüş yapabildim :)

mohamed abdellatif said...

nice post

MNYGM said...

افضل شركة عزل خزانات بالرياض
عزل مائي بالرياض كشف تسرب المياه بالرياض شركة تنظيف بالبخار بجدة شركة مكافحة حشرات بالرياض تنسيق حدائق بالرياض شركة تنسيق حدائق بالرياض